Káva do firem

Káva do kanceláří
přináší dobrou náladu
i produktivitu

Nabídka čerstvě pražené kávy pro kanceláře

Jste firma a chcete mít přístup k čerstvě pražené kávě za zvýhodněné ceny? Nabízíme individuální ceníky pro firmy se slevou už od 25 % na naši kávu Distribuo, ale také se slevou na další sortiment z naší nabídky, např. firemní dárkové balíčky nebo drobné vybavení do firem a mnoho dalšího.

Proč kávu od nás?

získáte individuální ceník s 25% slevou (a to nejen na kávu)
nejste vázaní pravidelnými odběry, ani kontraktem (objednáváte, jak Vám to vyhovuje)
naše káva je čerstvá a opravdu lahodná
kávu je možné opatřit Vašim logem a použít ji tak jako "propagační materiál" Vaší firmy - je možné zaúčtovat do nákladů :-)
Chci individuální ceník

 

Nabídka pro kanceláře, kavárny a restaurace

Pokud jste obchodník a chcete naši kávu prodávat dál Vašim zákazníkům, v sekci registrace vyberte možnost Velkoobchodní odběratel a v případě opakované objednávky Vám můžeme poskytnout větší slevu než 25%. Kávu dodáváme v různých gramážích, od 80g na ochutnání, přes 450g, až po 1000g balení.

Nabídka čerstvě pražené kávy

Zaujala vás naše nabídka?

Máme toho pro vás mnohem víc

Naším dlouhodobým cílem je dodávat potřebné zboží do firem tak, aby jste vše nakoupili u nás (na jednom místě) a nemuseli dělat objednávku z několika e-shopů/obchodů. Tímto můžete ušetřit nejen za poštovné, ale přidanou hodnotou Vám může být i fakt, že vše nakoupíte na jednom místě v jedné objednávce.